T2 – tur: SĂRATA – PECO
7:36; 15:46; 16:21; 16:51; 17:31.
T4 – tur: SĂRATA – DUMBRAVA MOARĂ
5:06; 5:46; 6:16; 6:51; 8:31; 12:16; 13:06; 13:46; 14:16; 15:05; 16:47.
T5 – tur: ȘCOLILE NORMALE – PECO
5:23 (Dărmănești); 6:25; 7:40; 8:15; 15:05; 15:25; 16:28 (Dărmănești); 16:50.
T7 – tur: ȘCOLILE NORMALE – DUMBRAVA MOARĂ
6:35; 12:41; 13:41; 14:10; 16:20.
A4 – tur: GARĂ – ROZNOV (CHINTINICI)
5:41; 6:41; 7:41; 8:41; 9:41; 10:41; 11:41; 12:41; 13:41; 14:41; 15:41; 16:41 (SavSat); 17:41; 18:41; 19:41; 20:41; 21:41.
A5 – tur: DISPECERAT DĂRMĂNEȘTI – ROZNOV (CHINTINICI)
5:13 (CFS); 6:28* (Sav.Sat); 7:13; 8:28* (Sav.Sat); 9:13; 11:28; 12:28*; 13:13 (CFS); 14:23*; 15:13 (Sav.Sat); 16:28*; 17:13; 19:13; 21:13 (CFS).
A6 – tur: GARĂ – SLOBOZIA
5:26*; 6:16; 11:11; 13:21*; 14:21; 14:31 (merge Dv. Deal); 15:41*; 17:21; 20:26; 22:21.
A7 – tur: GARĂ – CUT – BRĂȘĂUTI
5:31; 6:31; 7:31; 8:41; 10:21; 11:31; 12:41; 14:41; 16:01; 17:41; 19:26; 20:41; 22:21.
A11 – tur: DISPECERAT DĂRMĂNEȘTI – SPERANTA
5:43; 6:43; 6:48 (Izvoare); 7:43; 8:43; 9:43; 10:43; 11:43; 12:43; 13:43; 14:43; 15:43; 16:43; 17:43; 18:43; 19:43; 20:43; 21:43; 22:48.
A12B – tur: SĂRATA – IZVOARE
5:16*; 6:46*; 8:26*; 11:21*; 12:36*; 14:16*; 16:21*; 17:36*.
A12A – tur: GARĂ – IZVOARE
5:41; 6:56; 7:56; 8:56; 9:56; 10:56; 11:56; 12:56; 13:56; 14:56; 15:56; 16:56; 17:56; 18:56; 19:56; 20:56; 21:56.
A13 – tur: ȘCOLILE NORMALE – DUMBRAVA MOARĂ
5:45**; 6:45**; 9:00; 10:00; 11:00; 12:00; 13:00**; 14:00**; 15:00**; 16:00**; 17:00; 18:00; 19:00; 20:00; 21:00; 22:00; 22:30.
A14 – tur: SĂRATA – DUMBRAVA MOARĂ
5:31**; 6:31**; 7:31**; 8:31**; 9:31; 10:31; 11:16; 11:31; 12:31**; 13:31**; 14:31**; 15:31**; 16:31**; 17:31; 18:31; 19:31; 20:31; 21:31; 21:31; 22:31.
A15 – tur: SĂRATA – IVV
6:36*; 7:56*; 8:16*.
A16 – tur: DISPECERAT DĂRMĂNEȘTI – IVV
6:33*; 8:13*; 16:43*.
troleibuzele nu circulă duminica | * nu circulă sâmbăta și duminica | ** circulă doar duminica