A1A – retur: GARĂ – CUEJDIU
5:26; 6:16; 6:46 (Slatina); 7:26; 8:46 (Slatina); 11:31; 12:46 (Slatina); 13:31; 14:56; 16:06; 16:46Slatina); 17:46 (Slatina); 18:31; 20:01; 21:31; 22:51.
A2A – retur: GARĂ – OCOL – BISERICĂ (GÎRCINA)
7:46; 9:46; 10:46; 11:46; 13:46; 14:46; 15:46.
A2B – tur: SĂRATA – OCOL
6:18*; 7:18*; 8:18*; 12:18*; 13:18*; 14:18*; 15:18*; 16:18*; 17:18*.
A3 – tur: GARĂ – OCOL – MĂNASTIREA ALMAȘ
5:41; 6:46; 11:36; 13:56; 15:41; 18:46; 20:46.
troleibuzele nu circulă duminica | * nu circulă sâmbăta și duminica | ** circulă doar duminica