A1A – retur: CUEJDIU – GARĂ
5:09; 6:14; 7:04; 8:34; 12:24; 14:24; 15:34; 16:54; 19:24; 20:54; 22:19
A1B – retur: SLATINA – GARĂ
7:29; 9:19; 13:19; 17:19; 18:19
A2A – retur: GÎRCINA (BISERICĂ) – PIATA CENTRALĂ – GARĂ
7:04 (din OCOL); 8:04; 10:04; 11:04; 12:04; 14:04; 15:04; 16:04.
A2B – retur: OCOL – SĂRATA
5:29*; 6:29*; 7:29*; 8:29*; 12:29*; 13:29*; 14:29*; 15:29*; 16:29*; 17:29*.
A3 – retur: MĂNASTIREA ALMAȘ – GARĂ
6:24; 7:29; 12:24; 14:44; 16:24; 19:24; 21:24.
troleibuzele nu circulă duminica | * nu circulă sâmbăta și duminica | ** circulă doar duminica