T1 – retur: ȘCOLILE NORMALE – SĂRATA
5:17; 5:47; 6:17; 6:47; 7:17; 7:47; 11:17; 11:47; 12:17; 12:47; 13:17; 13:47; 14:17; 14:47; 15:17; 15:47; 16:17; 16:47.
T5 – tur: ȘCOLILE NORMALE – PECO
6:12; 7:27; 8:02; 14:52; 15:12; 16:37.
T7 – tur: ȘCOLILE NORMALE – DUMBRAVA MOARĂ
6:22; 12:27; 13:27; 13:57; 16:07
A1A – retur: CUEJDIU – GARĂ
5:12; 6:17; 7:07; 8:37; 12:27; 14:27; 15:37; 16:57; 19:27; 20:57; 22:22
A1B – retur: SLATINA – GARĂ
7:32; 9:22; 13:22; 17:22; 18:22.
A2A – retur: GÎRCINA (BISERICĂ) – PIATA CENTRALĂ – GARĂ
7:07 (din OCOL); 8:07; 10:07; 11:07; 12:07; 14:07; 15:07; 16:07.
A2B – retur: OCOL – SĂRATA
5:32*; 6:32*; 7:32*; 8:32*; 12:32*; 13:32*; 14:32*; 15:32*; 16:32*; 17:32*.
A3 – retur: MĂNASTIREA ALMAȘ – GARĂ
6:27; 7:32; 12:27; 14:47; 16:27; 19:27; 21:27.
A8 – tur: ȘCOLILE NORMALE –BISERICANI
5:32*; 6:32; 7:47; 9:47; 12:37; 14:12; 15:32*; 18:17.
A9 – tur: ȘCOLILE NORMALE – MĂNĂSTIREA BISTRIJA
5:02; 5:32; 6:22; 6:52; 7:42; 8:22; 9:02; 9:42; 10:22; 11:02; 11:42; 12:22; 13:02*; 13:42; 14:22*; 15:02; 15:42*; 16:22; 17:02*; 17:42; 18:22*; 19:02; 19:42*; 20:22; 21:02*; 21:42; 22:12*.
A13 – tur: ȘCOLILE NORMALE – DUMBRAVA MOARĂ
5:32**; 6:32**; 8:47; 9:47; 10:47; 11:47; 12:47**; 13:47**; 14:47**; 15:47**; 16:47; 17:47; 17:47; 18:47; 19:47; 20:47; 22:16.
A17 – retur: ȘCOLILE NORMALE – SĂRATA
5:27**; 6:27**; 7:27**; 8:17; 8:27**; 8:57; 9:27; 9:57; 10:27; 10:57; 12:27**; 13:27**; 14:27**; 15:27**; 16:27**; 18:27; 19:27; 19:57; 20:27; 20:57; 21:27; 21:52.
M8 – tur: – ȘCOLILE NORMALE – VĂLENI
7:52*; 13:17*; 14:17*.
(NU CIRCULA PE PERIOADA VACANTEI ELEVILOR)
troleibuzele nu circulă duminica | * nu circulă sâmbăta și duminica | ** circulă doar duminica