A: ȘCOALA NR. 1 – SPERANTA
B-dul General Nicolae Dăscălescu (cu statiile: Școala Nr. 1, 1 Mai) – Str. Izvoare (cu statiile General Construct, Langellotti, Speranta);
7:45*; 12:20*
A11: DĂRMĂNEȘTI – SPERANTA
Str. Petru Movilă (cu statiile: Sarata 2, Sarata 1, ITA, Petrocart) – B-dul Decebal (cu statiile: Biserica Nouă, Școala Nr. 4, Petrodava, Bloc Turn) – B-dul Traian (cu statiile: Spital, Garofita) – B-dul General Nicolae Dăscălescu (cu statiile: Școala Nr. 1, 1 Mai) – Izvoare (cu statiile: General Construct, Langellotti, Speranta);
5:48; 6:48; 6:51 (Izvoare); 7:48; 8:48; 9:48; 10:48; 11:48; 12:48; 13:48; 14:48; 15:48; 16:48; 17:48; 18:48; 19:48; 20:48; 21:48; 22:53.
A12B: SĂRATA – SPERANTA – IZVOARE
Str. Petru Movilă (cu statiile: Sarata 2, Sarata 1, ITA, Petrocart) – B-dul Decebal (cu statiile: Biserica Nouă, Școala Nr. 4, Petrodava, Bloc Turn) – B-dul Traian (cu statiile: Spital, Garofita) – B-dul General Nicolae Dăscălescu (cu statiile: Școala Nr. 1, 1 Mai) – Izvoare (cu statiile: General Construct, Langellotti, Speranta) – Izvoare (cu statiile: Ferme, Feromet, Han, Nuci).
5:21*; 6:51*; 8:31*; 11:26*; 12:41*; 14:21*; 16:26*; 17:41*.
A12A: GARĂ – SPERANTA – IZVOARE
Str. 9 Mai (cu statiile: Gară, Piata Centrală) – Str. Ozana – B-dul Traian (cu statiile: Spital, Garofita) – B-dul General Nicolae Dăscălescu (cu statiile: Școala Nr. 1, 1Mai) – Str. Izvoare (cu statiile:
GeneralConstruct, Langellotti, Speranta) – Izvoare (cu statiile: Ferme, Feromet, Han, Nuci).
5:46; 7:01; 8:01; 9:01; 10:01; 11:01; 12:01; 13:01; 14:01; 15:01; 16:01; 17:01; 18:01; 19:01; 20:01; 21:01; 22:01.
troleibuzele nu circulă duminica | * nu circulă sâmbăta și duminica | ** circulă doar duminica